Zahájení rekonstrukce školy

12. 5. 2021

Vážení rodiče,
po dohodě se zřizovatelem, který má celou akci v plné kompetenci, bychom vás chtěli informovat o krocích, které jsou nutné realizovat s ohledem na očekávaném zahájení rekonstrukce naší školy.

V týdnu od pondělí 31. 5. bude omezen provoz školního dvora – navážka materiálu a konstrukce lešení. Nejvíce se to dotkne školní družiny, která nebude mít již tyto prostory s největší pravděpodobností k dispozici.

Prosíme, dbejte zvýšené opatrnosti v blízkosti školy.

Od 7. 6. 2021 bude už budova školy plně v rukou stavební firmy, tudíž musí být výuka přesunuta do náhradních prostor na území Syrovic – sokolovna, přilehlý dvůr a hřiště, myslivna.

Všechny děti budou mít 7. 6. sraz v 8.00 hod na hřišti za sokolovnou.

Ačkoliv bude probíhat výuka v nestandardních prostorách, nemusíte mít obavy. Kvalita vzdělávání bude zajištěna a naše vzdělávací aktivity v rámci školního vzdělávacího programu budou zachovány. Jsme tým profesionálů a dokážeme kreativně reagovat na jakékoliv podmínky.

Podrobnější informace v návaznosti s jiným prostředím výuky Vám předáme v nejbližších dnech.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...