Odborná a pedagogická spolupráce s naší školou

Naše škola dlouhodobě spolupracuje s nakladatelstvím NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. na publikacích a učebnicích pro mateřské a základní školy, viz tisková zpráva níže. Je nám ctí se podílet na práci, která umožňuje se dětem zábavou formou vyvíjet a posouvat ve svém vzdělání a těšíme se na další projekty. 

 

Předškolák

 

Odborná a pedagogická spolupráce

 

Při tvorbě našich publikací pro předškolní vzdělávání spolupracujeme s odborníky z Pedagogické fakulty MU a pedagogy ze základních a mateřských škol z Brna, ze Syrovic a z Prahy.

Každá publikace má svého odborného garanta, v současné době je jím doc. PaedDr. Hana Horká, CSc.

Koncepce publikací před samotnou tvorbou i v průběhu jejich vzniku konzultujeme s elementaristy, nyní spolupracujeme s Mgr. Radkou Skopalovou ze ZŠ a MŠ Husova z Brna, která je fakultní školou Masarykovy univerzity a také pilotní školou českých daltonských škol.

Aktivně spolupracujeme s dětmi a vyučujícími z mateřských škol. Publikace vznikající v tuto dobu konzultujeme s paní učitelkou Bc. Marianou Vrbíkovou z MŠ Bambíno na Vinohradech v Praze a paní ředitelkou Mgr. Markétou Beránkovou ze ZŠ a MŠ Syrovice. Při tvorbě pracovních učebnic Škola je tu se do našeho týmu připojila paní učitelka Mgr. Pavla Svobodová z MŠ Pod Špilberkem z Brna.

Na tvorbě úkolů se podílejí předškoláci. Moc se těší i na to, až je budou moci vyzkoušet v interaktivní verzi. Cítí se být součástí pracovního týmu. Jejich připomínek si velmi vážíme a jsme jim vděčni za pomoc, díky které jsou publikace plné života.

Vážíme si postřehů všech pedagogů, kteří vnesli do publikací své letité pedagogické zkušenosti a tvořivé nápady.

Děkujeme za spolupráci.

 

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...