Přestup žáka do 6. ročníku – ZŠ Židlochovice

Vážení rodiče,

v průběhu příštích dnů budou dětem 5. ročníku ve škole rozdány formuláře nutné pro přestup do 6.ročníku ZŠ Židlochovice, která je pro naše děti spádová. Tento formulář je nutné vyplnit a odevzdat zpět  třídní učitelce, paní Mgr. Hradečné, a to nejpozději do 10. 5. 2022. Po té budou do ZŠ Židlochovice hromadně zaslány. 

Tuto žádost vyplňte i v případě, že jste s dětmi podali už přihlášku na gymnázium a ZŠ Židlochovice maté jako druhou rezervní možnost. Zde je nutné jen dopsat poznámku, že jste podali přihlášku i na gymnázium. V takovém případě budou v ZŠ Židlochovice pro Vašeho žáka/žákyni místo rezervovat.

Pokud jste si vybrali pro pokračování základního vzdělání jinou školu, např. ZŠ Rajhrad, nebo jste již “zápisní list” vyplnili a zaslali do Židlochovic sami, informujte prosím taktéž paní Mgr. Hradečnou. 

Rádi bychom vás také informovali, že 11. 5. bude v ZŠ Židlochovice den otevřených dveří pro veřejnost, viz zde: https://www.zszidlochovice.cz/kalendar-skolnich-akci/

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.
Sekretariát školy

Fotogalerie ZŠ

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...