Akce ŠD – „PODZIM V ZAHRADĚ“ – 11. 10. 2019

Vážení rodiče,

dne 11. 10. 2019 se se školní družinou opět vypravíme do Otevřené zahrady v Brně. Přihlášky již děti obdržely, poprosíme tedy rodiče o vyplnění a vrácení co nejdříve vychovatelkám ŠD.

Cena: 160,- Kč program + 100,-Kč doprava (případný doplatek bude vyúčtován po akci)
Kapesné: dle uvážení (doporučujeme 50 – 100,-Kč)

Odjezd od školy: 12:00hod
Návrat: 16:00 – 16:30hod

Lektorovaný program: Roztopíme pec a upečeme kváskový chleba a z posbíraných jablek vylisujeme mošt. Půjdeme se podívat za králíky, slepicemi a ovcemi a vyrazíme i na pole. Upečený chléb i mošt ochutnáme a nakonec si užijeme šifrovací hru.

Pro děti, které se nezúčastní, NENÍ PROVOZ ŠD ZAJIŠTĚN.

Přihlášené děti donesou výše uvedenou částku nejpozději do konce září. Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...