Akce ŠD – „PODZIM V ZAHRADĚ“ – 11. 10. 2019

Vážení rodiče,

dne 11. 10. 2019 se se školní družinou opět vypravíme do Otevřené zahrady v Brně. Přihlášky již děti obdržely, poprosíme tedy rodiče o vyplnění a vrácení co nejdříve vychovatelkám ŠD.

Cena: 160,- Kč program + 100,-Kč doprava (případný doplatek bude vyúčtován po akci)
Kapesné: dle uvážení (doporučujeme 50 – 100,-Kč)

Odjezd od školy: 12:00hod
Návrat: 16:00 – 16:30hod

Lektorovaný program: Roztopíme pec a upečeme kváskový chleba a z posbíraných jablek vylisujeme mošt. Půjdeme se podívat za králíky, slepicemi a ovcemi a vyrazíme i na pole. Upečený chléb i mošt ochutnáme a nakonec si užijeme šifrovací hru.

Pro děti, které se nezúčastní, NENÍ PROVOZ ŠD ZAJIŠTĚN.

Přihlášené děti donesou výše uvedenou částku nejpozději do konce září. Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...