Akce ŠD – „PODZIM V ZAHRADĚ“ – 11. 10. 2019

Vážení rodiče,

dne 11. 10. 2019 se se školní družinou opět vypravíme do Otevřené zahrady v Brně. Přihlášky již děti obdržely, poprosíme tedy rodiče o vyplnění a vrácení co nejdříve vychovatelkám ŠD.

Cena: 160,- Kč program + 100,-Kč doprava (případný doplatek bude vyúčtován po akci)
Kapesné: dle uvážení (doporučujeme 50 – 100,-Kč)

Odjezd od školy: 12:00hod
Návrat: 16:00 – 16:30hod

Lektorovaný program: Roztopíme pec a upečeme kváskový chleba a z posbíraných jablek vylisujeme mošt. Půjdeme se podívat za králíky, slepicemi a ovcemi a vyrazíme i na pole. Upečený chléb i mošt ochutnáme a nakonec si užijeme šifrovací hru.

Pro děti, které se nezúčastní, NENÍ PROVOZ ŠD ZAJIŠTĚN.

Přihlášené děti donesou výše uvedenou částku nejpozději do konce září. Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...