Atletický den – MDD

1.6. 2018 v rámci mezinárodního dne dětí se v naší škole uskuteční závody v atletice.
Pro všechny děti bude připraveno 7 stanovišť, ve kterých si vyzkouší své sportovní dovednosti, nabyté v TV.

Aby si to skvěle užily, potřebují jen sportovní oblečení a obutí, svačinu a pití 🙂
Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...