Bruslení s Kometou

Těšíme se na bruslení,
vždyť to žádná nuda není!
V šatně jsme se vyzuli,
brusle rychle obuli.
Obutí jsme byli hned,
přivítal nás lesklý led.
Těšíme se na příště,
na brněnské kluziště!!!
Hip, hip, hurá, to se ví!
O tom přece bruslař sní!

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...