Bruslení s Kometou

Těšíme se na bruslení,
vždyť to žádná nuda není!
V šatně jsme se vyzuli,
brusle rychle obuli.
Obutí jsme byli hned,
přivítal nás lesklý led.
Těšíme se na příště,
na brněnské kluziště!!!
Hip, hip, hurá, to se ví!
O tom přece bruslař sní!

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...