Bruslení s KOMETOU

Dne 26.11. a 10.12. se třetí, čtvrtý a pátý ročník naší školy bude účastnit akce Bruslení s KOMETOU.
Každému žáčkovi se bude osobně věnovat hokejista HC Kometa.

V 8:30 hod. se odjíždí autobusem od školy, začátek kurzu je od 9:45 hod.

Na čtvrtou vyučovací hodinu jsou děti zpět. Vyučování v těchto třídách bude tedy probíhat první, čtvrtou a pátou hodinu.

Děti, které se budou kurzu účastnit, musí mít pevnou helmu (hokejovou popř. lyžařskou) a pevné rukavice (lyžařské).
Děti s cyklistickou helmou nebo s tenkými rukavicemi nebudou z bezpečnostních důvodů vpuštěny na led.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...