Čarodějnický den

V pátek 27.4. se do školky slétlo opravdu velké množství čarodějnic a čarodějů. Počasí nám přálo, proto se velký slet odehrát na školní zahradě. Ale všechno mělo svůj řád. Nejdřív jsme museli projít kouzelnou bránou, potom na malé čarodějnice a malé čaroděje čekaly úkoly a velká zkouška z ovládání koštěte. Nejdříve to ale malým čarodějnicím musely předvést ty více zkušené čarodějnice. Každý, kdo zvládl let na koštěti, dostal letecké oprávnění k řízení koštěte. Nechyběla ani diskotéka a taneček. A že si to děti užily a bylo na co koukat, můžete posoudit v naší fotogalerii.

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...