Celoroční sběr víček

Po dobru celého školního roku budeme sbírát víčka. Jde o víčka z tvrdého plastu z PET obalů – nápojů, dále víčka z drogérie, potravin apod.

Výtěžek z akce bude vždy na pomoc kontrétním dětem, které to potřebují.
Jako první jsme si vybrali malou Ellenku z Dolních Kounic. Ellenka má DMO spastickou kvadruparézu a výtěžek se použije na její náročnou rehabilitaci.

Všem, kteří se k této akci přidají, děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...