“Cesta, necesta, poznáváme řemesla”-Ekocentrum Trkmanka

V rámci projektu se předškolní děti vypravily do environmentálního centra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. Milé lektorky si pro nás připravily program “Cesta chleba na náš stůl”. Děti se seznámily s obilovinami, s pěstováním a sklizní obilnin dnes a v dobách minulých. Ze všeho se ale nejvíce líbila práce s těstem. Krásně vykynuté těsto si děti vyhnětly do malých bochánků a než se nám chlebíky upekly, měly děti možnost si v mlýnku umlít ze zrnek trošku mouky. A protože jsme měli ještě trošku času, prohlédli jsme si prostory ekocentra a přilehlou zahradu. Už se těšíme na další výpravu!

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...