Dar pro charitu

Vážení rodiče,
v rámci vánočního jarmarku jsme především díky Vám za naše výrobky utržili 8000,- Kč.
Jak jsme předem avizovali, tento výtěžek byl paní učitelkou Dohnalovou a žáky páté třídy 6. 2. 2020 předán oblastní charitě Rajhrad – Chráněné bydlení.

Děkujeme všem za podporu a zapojení se do tohoto tradičního projektu, který dětem ukazuje, že pomáhat slabším je správné a má smysl.

Charita_Vánoce_2019

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...