Den otevřených dveří v ZŠ

Při příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28.10.2018 otevřely veřejnosti prostory naší školy. V přízemí byly vystaveny práce dětí z projektového dne, staré dokumenty a fotodokumentace. Nesměly chybět ani dobové předměty, které nám byly zapůjčeny rodiči či obyvateli Syrovic, za což všem srdečně děkujeme. 🙂
Zvláštní poděkování patří panu Bořivoji Křikavovi, místnímu kronikáři, který nám na výstavu poskytl mnoho cenných materiálů a byl také nápomocen při datování a identifikování námi nalezených fotek.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...