Den otevřených dveří v ZŠ

Při příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28.10.2018 otevřely veřejnosti prostory naší školy. V přízemí byly vystaveny práce dětí z projektového dne, staré dokumenty a fotodokumentace. Nesměly chybět ani dobové předměty, které nám byly zapůjčeny rodiči či obyvateli Syrovic, za což všem srdečně děkujeme. 🙂
Zvláštní poděkování patří panu Bořivoji Křikavovi, místnímu kronikáři, který nám na výstavu poskytl mnoho cenných materiálů a byl také nápomocen při datování a identifikování námi nalezených fotek.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...