Den otevřených dveří v ZŠ

Při příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28.10.2018 otevřely veřejnosti prostory naší školy. V přízemí byly vystaveny práce dětí z projektového dne, staré dokumenty a fotodokumentace. Nesměly chybět ani dobové předměty, které nám byly zapůjčeny rodiči či obyvateli Syrovic, za což všem srdečně děkujeme. 🙂
Zvláštní poděkování patří panu Bořivoji Křikavovi, místnímu kronikáři, který nám na výstavu poskytl mnoho cenných materiálů a byl také nápomocen při datování a identifikování námi nalezených fotek.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...