Den otevřených dveří ZŠ

Obec Syrovice ve spolupráci se ZŠ a MŠ Syrovice si Vás dovolují pozvat u příležitosti dokončení rekonstrukce školy

 na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se bude konat v sobotu 4. 6. 2022.

–  Slavnostní zahájení proběhne v 10 hodin, prohlídka potrvá do 15 hodin.
–  V průběhu odpoledne si můžete prohlédnout zmodernizované prostory školy. V jednotlivých třídách za asistence dětí budou připraveny prezentace školních aktivit a výstava žákovských prací.
–  Občerstvení zajištěno.

Těšíme se na Vás 🙂 .

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...