Den s šéfkuchařem

Dne 5. června nás opět navštíví pan Zbyněk Diatka profesionální kuchař ze společnosti Podravka – Lagris, a.s., a uvaří pro nás skvělý oběd 🙂

A na co se můžou naše děti tentokrát těšit?

Polévka – Burrito,
hlavní chod – Halušky se špenátem a kuřecími kousky,
a nebude chybět ani dezert – Špaldové řezy s karamelem.

Dobrou chuť 🙂

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...