Den s šéfkuchařem

Dne 5. června nás opět navštíví pan Zbyněk Diatka profesionální kuchař ze společnosti Podravka – Lagris, a.s., a uvaří pro nás skvělý oběd 🙂

A na co se můžou naše děti tentokrát těšit?

Polévka – Burrito,
hlavní chod – Halušky se špenátem a kuřecími kousky,
a nebude chybět ani dezert – Špaldové řezy s karamelem.

Dobrou chuť 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...