Do školky přišel Mikuláš a andílci

Letošní Mikuláš vyšel na středu 5.12.2018. Děti se již od rána těšily na nadílku a čekání si krátily kreslením obrázků pro Mikuláše a andílky. A netrvalo to dlouho a opravdu, Mikuláš a andílci přišli za dětmi do třídy.

Čerty jsme letos nechali za dveřmi, ale moc se jim to nelíbilo, protože tam dělali pěkný rámus. Mikuláš měl přesný přehled o každém dítěti, jestli někdy zlobí a nebo je hodné. Ale nakonec byly všechny děti odměněny, protože Mikulášovi naslibovaly, že už zlobit nebudou. A Mikuláš s andílky si také přišli na své. Děti jim zazpívaly, zatančily a zarecitovaly pěkné básničky.

A teď už se budeme těšit na Ježíška, který do školky přijde o něco málo dříve, a to již 19.12.dopoledne.

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...