Dobří andělé, děkujeme!

Vážené děti, rodiče a přátelé školy,

doba adventní je nejen dobou očekávání, ale také konání dobrých skutků.
Proto jsme se ve škole a školce rozhodli, že letošní výtěžek z prodeje výrobků na akci Rozsvěcování syrovického stromečku věnujeme nadaci Dobrý anděl, která podporuje rodiny vážně nemocných.

Od neděle 2.12.2018 se nám prodejem výrobků dětí podařilo vybrat celkem 8.888,-Kč,
které jsme již odeslali nadaci Dobrý anděl.

Tímto děkujeme všem dětem z naší Základní školy a mateřské školy, které vyráběly, nebo se podílely společně s pedagogy na výrobcích určených k prodeji na podporu této nadace.
A hlavně vám, kteří svou koupí těchto předmětů nás v této akci podpořili a přispěli tak dobré věci.

Tím ale naše dobré skutky ještě nekončí!
Další výrobky našich dětí budou odeslány do hospice v Rajhradě, kde jistě udělají radost a zpříjemní pobyt místním klientům.

Ještě jednou všem moc děkujeme a doufáme, že naše pomoc udělá radost.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...