Dobří andělé v naší školce

Ještě před Vánocemi naše děti z MŠ vyráběly různé výrobky, které měly být určeny pro tradiční syrovický vánoční jarmark. Hlavním záměrem prodeje těchto výrobků byla podpora nadačního fondu Dobrý Anděl. Bohužel se akce nemohla uskutečnit, ale práce a snaha našich dětí nebyla zmařena. Výrobky se nám podařilo prodat za dvě předvánoční odpoledne na nádvoří mateřské školy a tak utržit krásných  6 701,- Kč

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit a zapojili se do naší sbírky.

  

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...