Domácí úkoly po dobu uzavření ZŠ

Vážení rodiče,

z důvodu, aby děti nepřišly díky uzavření školy do velkého skluzu s výukou,
sledujte prosím stránky jednotlivých tříd (v sekci Základní škola – po levé straně – pod kalendářem),
kde budou od zítřka průběžně přidávány pro děti domácí úkoly.

Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...