Družina 2023/24

Platba za ŠKOLNÍ DRUŽINU je 2.000,- Kč za školní rok 2023/2024. Úhradu uvedené částky prosím proveďte BEZHOTOVOSTNÍM PŘEVODEM NA ÚČET 30015-4055246399/0800.
Variabilní symbol 1061, do údajů pro příjemce napište jméno dítěte.

Dále prosíme rodiče, aby každé dítě zapsané ve ŠD doneslo 2x krabičku kapesníků.

a pro připomenutí:

  • dejte dětem do ŠD náhradní oblečení i na ven
  • děti, navštěvující ŠD by měly mít dostačující svačinu i na odpolední družinu.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...