Důsledné odhlašování stravy

Vážení rodiče,

prosím o DŮSLEDNÉ ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY v době nepřítomnosti dítěte. Připomínám, že první den nemoci si můžete oběd vyzvednout, následující dny je povinnost obědy odhlásit. Pokud tak není učiněno, jsou doúčtovány režijní a mzdové náklady, které činí 38,- Kč na den.

V prosinci bylo neodhlášeno velké množství obědů, dochází k plýtvání potravin i Vašich peněz.

  Účtováno neodhlášených obědů: Cena Kč
Září 38x 1444,-
Říjen 29x 1102,-
Listopad 54x 2052,-
Prosinec 112x 4256,-

 

Děkuji za spolupráci

Kateřina Fialová
vedoucí ŠJ

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...