Elektronické žákovské – START

Vážení rodiče,

• Od pondělí 18.3.2019 začne být ve zkušebním provozu elektronická žákovská knížka od společnosti Bakaláři pro 3.-5. ročník.
• V pátek 15.3.2019 přinesou děti v zalepené obálce Vaše přihlašovací jméno. Ačkoliv bude systém zatím určen pouze pro 3.-5. ročník, přístupová hesla obdrží i rodiče žáků nižších tříd. Můžete se tak se systémem také seznámit.

• Prosíme, nastavte si heslo a zapamatujte přihlašovací jméno. Ve vlastním zájmu nesdělujte dětem své přístupové údaje.
• Třídní učitelé Vám do systému budou zasílat informace, u nichž je nutné potvrdit jejich přečtení. Pokud bude přečtení potvrzeno, považujeme informaci za Vámi přijatou a akceptovanou.
Odkaz na školní systém najdete na našich webových stránkách: www.skolasyrovice.cz

Z bezpečnostních důvodů blokujeme přístup ze zahraničních ip adres.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...