Elektronické žákovské – START

Vážení rodiče,

• Od pondělí 18.3.2019 začne být ve zkušebním provozu elektronická žákovská knížka od společnosti Bakaláři pro 3.-5. ročník.
• V pátek 15.3.2019 přinesou děti v zalepené obálce Vaše přihlašovací jméno. Ačkoliv bude systém zatím určen pouze pro 3.-5. ročník, přístupová hesla obdrží i rodiče žáků nižších tříd. Můžete se tak se systémem také seznámit.

• Prosíme, nastavte si heslo a zapamatujte přihlašovací jméno. Ve vlastním zájmu nesdělujte dětem své přístupové údaje.
• Třídní učitelé Vám do systému budou zasílat informace, u nichž je nutné potvrdit jejich přečtení. Pokud bude přečtení potvrzeno, považujeme informaci za Vámi přijatou a akceptovanou.
Odkaz na školní systém najdete na našich webových stránkách: www.skolasyrovice.cz

Z bezpečnostních důvodů blokujeme přístup ze zahraničních ip adres.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...