HAVÁRIE VODY – provoz ZŠ a MŠ neomezen

2. 12. 2020 – aktualizováno

Vážení rodiče,
nakonec se podařilo vodu s velkým nasazením pro školu i školku “rozjet”. To znamená, že zítřejší provoz nebude omezen.
Školní kuchyně pojede také bez omezení.

Omlouváme se za případné komplikace, situace se nečekaně dobře vyvinula.

Děkujeme za pochopení

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...