HAVÁRIE VODY – provoz ZŠ a MŠ neomezen

2. 12. 2020 – aktualizováno

Vážení rodiče,
nakonec se podařilo vodu s velkým nasazením pro školu i školku “rozjet”. To znamená, že zítřejší provoz nebude omezen.
Školní kuchyně pojede také bez omezení.

Omlouváme se za případné komplikace, situace se nečekaně dobře vyvinula.

Děkujeme za pochopení

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...