Hledá se tanečník!

POZOR POZOR POZOR!

Milé děti, 

naše škola vyhlašuje konkurz na tanečníka v rámci školní soutěže “STARDANCE”.

Rádi tancujete? TAK NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE! 🙂

Soutěžit můžete 

  • samostatně – jednotlivci
  • ve dvojici
  • skupinka max. do 6 dětí

Nacvičte si taneček, který je dlouhý asi 1 minutu, hudbu uložte na flashdisk, přihlaste se u své paní učitelky a ukažte, co ve vás je! 😉

  1. kolo bude od 4 – 15. 12. 2023 – vystoupení před třídou 
  2. kolo proběhne 20. 12. 2023
  3. kolo – FINÁLE – proběhne  22. 12. 2023

Všem účastníkům přejeme hodně štěstí!  

 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...