Hodina s dentální hygienou

V předchozích dnech naši ZŠ navštívili pracovníci z programu Dental prevention. Děti se ve všech třídách zábavnou formou dozvěděly (či si zopakovaly) základní informace o zoubcích, o procesech, které v ústech probíhají. Zdůrazněny byly také důvody, proč je třeba čistit zoubky a jak si správně vybrat kartáček.

Odvážným zájemcům bylo pomocí indikátoru zubního plaku ukázáno, jestli jim při dosavadním čištění zůstávalo na zubech více plaku než by mělo. Následoval praktický nácvik, při kterém bylo dětem vysvětleno, jak si správně své zoubky a dásně čistit.Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...