Hodina s dentální hygienou

V předchozích dnech naši ZŠ navštívili pracovníci z programu Dental prevention. Děti se ve všech třídách zábavnou formou dozvěděly (či si zopakovaly) základní informace o zoubcích, o procesech, které v ústech probíhají. Zdůrazněny byly také důvody, proč je třeba čistit zoubky a jak si správně vybrat kartáček.

Odvážným zájemcům bylo pomocí indikátoru zubního plaku ukázáno, jestli jim při dosavadním čištění zůstávalo na zubech více plaku než by mělo. Následoval praktický nácvik, při kterém bylo dětem vysvětleno, jak si správně své zoubky a dásně čistit.Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...