Hodina s dentální hygienou

V předchozích dnech naši ZŠ navštívili pracovníci z programu Dental prevention. Děti se ve všech třídách zábavnou formou dozvěděly (či si zopakovaly) základní informace o zoubcích, o procesech, které v ústech probíhají. Zdůrazněny byly také důvody, proč je třeba čistit zoubky a jak si správně vybrat kartáček.

Odvážným zájemcům bylo pomocí indikátoru zubního plaku ukázáno, jestli jim při dosavadním čištění zůstávalo na zubech více plaku než by mělo. Následoval praktický nácvik, při kterém bylo dětem vysvětleno, jak si správně své zoubky a dásně čistit.Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...