Infekční onemocnění – průběžné info II.

Vážení rodiče,
ačkoliv ani dnes nebyl zaznamenán nový případ, stále prosím DBEJTE NA ZVÝŠENOU HYGIENU. Upozorňujeme, že i slabý průběh nemoci může vést k pozitivnímu výsledku na salmonelózu.

Dle vyjádření dnešní návštěvy z krajské hygienické stanice Brno, děti, které postihlo onemocnění salmonelózou, mohou být dány zpět do kolektivu až s negativními výsledky.

Proto buďte ostražití a i v sebemenším podezření, navštivte raději lékaře, ať se definitivně zamezí šíření tohoto onemocnění.
V takovém případě oznamte ihned tuto skutečnost ve škole/školce.

Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...