Infekční onemocnění – průběžné info III.

Vážení rodiče,
infekční onemocnění našich dětí nám pomalu ustupuje. Nové případy k dnešnímu dni hlášeny nejsou, jen se doléčují již podchycené případy.
Stále ovšem dbejte na zvýšenou hygienu a připomínáme, že děti postižené salmonelózou se mohou vrátit do kolektivu až po negativním výsledku stěru.

Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...