Infekční onemocnění – průběžné info

Vážení rodiče,
ohledně salmonelózy se k dnešnímu dni situace ve školce ani škole nezhoršila. Nemáme hlášeny vyloženě nové případy onemocnění. Jen u dětí, u kterých se střevní potíže projevily o víkendu, tedy v pondělí do školy nepřišly, se dva případy potvrdily. Vše stále nasvědčuje individuálnímu onemocnění, které nebylo podchyceno včas, a tak se virus dostal dál mezi děti.
Nejde tedy o hromadnou nákazu.
Celou záležitost intenzivně konzultujeme s krajskou hygienickou stanicí Brno.

Prosíme stále o zvýšenou hygienu.
Jakmile máte podezření o infekci u Vašeho dítěte, prosím, nepodceňujte situaci, řešte s lékařem a ihned hlaste na ředitelství školy.

Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...