Infekční onemocnění – průběžné info

Vážení rodiče,
ohledně salmonelózy se k dnešnímu dni situace ve školce ani škole nezhoršila. Nemáme hlášeny vyloženě nové případy onemocnění. Jen u dětí, u kterých se střevní potíže projevily o víkendu, tedy v pondělí do školy nepřišly, se dva případy potvrdily. Vše stále nasvědčuje individuálnímu onemocnění, které nebylo podchyceno včas, a tak se virus dostal dál mezi děti.
Nejde tedy o hromadnou nákazu.
Celou záležitost intenzivně konzultujeme s krajskou hygienickou stanicí Brno.

Prosíme stále o zvýšenou hygienu.
Jakmile máte podezření o infekci u Vašeho dítěte, prosím, nepodceňujte situaci, řešte s lékařem a ihned hlaste na ředitelství školy.

Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...