Infekční onemocnění – průběžné info

Vážení rodiče,
ohledně salmonelózy se k dnešnímu dni situace ve školce ani škole nezhoršila. Nemáme hlášeny vyloženě nové případy onemocnění. Jen u dětí, u kterých se střevní potíže projevily o víkendu, tedy v pondělí do školy nepřišly, se dva případy potvrdily. Vše stále nasvědčuje individuálnímu onemocnění, které nebylo podchyceno včas, a tak se virus dostal dál mezi děti.
Nejde tedy o hromadnou nákazu.
Celou záležitost intenzivně konzultujeme s krajskou hygienickou stanicí Brno.

Prosíme stále o zvýšenou hygienu.
Jakmile máte podezření o infekci u Vašeho dítěte, prosím, nepodceňujte situaci, řešte s lékařem a ihned hlaste na ředitelství školy.

Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...