Info – školní družina

Vážení rodiče,
v létě se nám podařilo nejen navýšení kapacity naší mateřské školy, ale i školní družiny.
Jelikož se nám v tomto školním roce potvrdil velký zájem o družinu, dnešním dnem jsme tedy oficiálně otevřeli třetí oddělení.
Tuto skupinku povede Mgr. Zuzana Potůčková.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...