Jarní dopolední vycházka

3.dopolední vycházka do přírody, tentokrát „jarní“

Sice máme ve školce omezený režim, ale nemohli jsme nechat bez povšimnutí přicházející jaro. I když jsou rána ještě hodně chladná, stromy jsou v plném květu a jarní květiny rozdávají svoji krásu snad ve všech předzahrádkách. Proto jsme se rozhodli, že vyrazíme s dětmi na tradiční dopolední vycházku. Maminky přichystaly batůžky, v kuchyni nám připravili svačinky, vše bylo nabaleno a vycházka mohla být zahájená. Jenže do školky přišel velikánský dopis! Poslala nám ho žabka, která bydlí v potoku u školky a na cestu nám popřála hodně štěstí.

A aby byla vycházka zábavná, připravila nám i spoustu úkolů na cestu. A tak po cestě děti zpívaly, hádaly hádanky, skládaly obrázky, skákaly jako žabičky, stavěly hnízdo pro slavíka a hlavně se kochaly rozkvetlými stromy a kytičkami.

Jak to dětem šlo, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...