Jižní Morava čte “TAJEMSTVÍ KNIHOVNY”- výsledky

Níže uvádíme úspěchy dětí v literárně-výtvarné soutěži Jižní Morava čte, kterou pořádá Obecní knihovna Ořechov (partnerem je Moravská zemská knihovna v Brně). Tématem letošního ročníku bylo “Tajemství knihovny”.

Všem dětem moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy 🙂

V kategorii literární / 2.-3. tř. ZŠ/ – 2. místo Adam Nestrojil, 3.tř.

V kategorii literární /4.-5.třída ZŠ/ – 2. místo Adriana Malinová, 5.tř., Sára Suchánková, 5.tř., Sofie Totušková, 5.tř.
1.místo Aneta Žitňáková, 5.tř.
Aneta Žitňáková postoupila do krajského kola v Brně, kde se slavnostní vyhlášení výsledků konalo v sobotu 30.11.2019 v Hvězdárně a Planetáriu Brno.

V kategorii výtvarné pro MŠ, 1. a 2. tř.ZŠ (mohly být i práce skupinové) – 3. místo Julie Batelková a Markéta Janíčková – 2.tř.

V kategorii volná tvorba 1.-5.třída ZŠ (mohly být i práce skupinové) – 3. místo Jan Zahradník a Tomáš Man, ZŠ Syrovice

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...