Jižní Morava čte “TAJEMSTVÍ KNIHOVNY”- výsledky

Níže uvádíme úspěchy dětí v literárně-výtvarné soutěži Jižní Morava čte, kterou pořádá Obecní knihovna Ořechov (partnerem je Moravská zemská knihovna v Brně). Tématem letošního ročníku bylo “Tajemství knihovny”.

Všem dětem moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy 🙂

V kategorii literární / 2.-3. tř. ZŠ/ – 2. místo Adam Nestrojil, 3.tř.

V kategorii literární /4.-5.třída ZŠ/ – 2. místo Adriana Malinová, 5.tř., Sára Suchánková, 5.tř., Sofie Totušková, 5.tř.
1.místo Aneta Žitňáková, 5.tř.
Aneta Žitňáková postoupila do krajského kola v Brně, kde se slavnostní vyhlášení výsledků konalo v sobotu 30.11.2019 v Hvězdárně a Planetáriu Brno.

V kategorii výtvarné pro MŠ, 1. a 2. tř.ZŠ (mohly být i práce skupinové) – 3. místo Julie Batelková a Markéta Janíčková – 2.tř.

V kategorii volná tvorba 1.-5.třída ZŠ (mohly být i práce skupinové) – 3. místo Jan Zahradník a Tomáš Man, ZŠ Syrovice

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...