Kalkulace cen stravného od 1. 9. 2019

Vážení rodiče a strávníci,
díky zvyšování nákladů jsme bohužel nuceni od 1.9.2019 navýšit i my cenu stravného.
Nemusíte se ale bát. Snažili jsme se ceny upravit tak, aby šlo jen o minimální úpravy.

Konkrétní vyčíslení naleznete níže v příloze.

Kalkulace – finanční limity 1.9.2019

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...