Kandidáti do ŠR

Vážení rodiče,

z Vašich návrhů, které jste mohli podávat do včerejšího dne, vzešli do školské rady tito kandidáti za zákonné zástupce:

  • paní Lenka Doležalová
  • paní Eva Zahradníková

Všem zúčastněným děkujeme za projevený zájem a podanou pomocnou ruku k otázkám problematiky naší školy. O dalším postupu Vás budeme neprodleně informovat. 

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...