Karanténa – uzavření školy

Vážení rodiče,
situaci ohledně nového prohlášení premiéra ČR o uzavření školy nepřetržitě řešíme.

Jelikož se prohlášení týká pouze ZŠ, což je pro naše podmínky nešťastné, čekáme ještě na závěrečné pokyny z hygienické stanice a z ministerstva školství ohledně MŠ.

Jakmile se k nám dostane konečný verdikt, budeme Vás zde neprodleně informovat.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...