Koncert – Cimbálová muzika RÉVA

Dne 3. 11. 2022 proběhne pro naše žáky výchovný koncert. Zahrát nám přijede Cimbálová muzika RÉVA. 

 A na co se mohou děti těšit?
Jazz, klasická hudba, filmové melodie, lidové písničky, a dokonce i rock, to všechno dokáže Cimbálová muzika RÉVA s typickými lidovými nástroji zahrát.  

Díky značné pestrosti svého programu se RÉVA během 27. let své existence prosadila nejen doma, ale i v zahraničí (Slovensko, Belgie, Holandsko, Německo, Francie, Dánsko). A teď zahraje i v Syrovicích! 🙂

http://www.reva-muzika.cz

 

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...