Kontejner na papír – aktualizováno

25. 6. 2020

Vážení rodiče,
pro větší zájem o likvidaci papíru jsme tento týden nechali přivézt ještě jeden kontejner.
Otevřen pro tyto účely bude do pondělí 29. 6. 2020.

Prosíme o zvýšenou opatrnost při manipulaci v “kleci” (kontejneru).
Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...