Kroužky v ZŠ 2022/2023

Vážení rodiče, 

jak jsme již avizovali na třídních schůzkách, od října i letos pro děti připravujeme zájmové kroužky. Děti si budou moci vybrat z těchto možných:

  • výtvarná dílna,
  • matematický kroužek,
  • sportovní kroužek,
  • divadelní kroužek 
  • počítačový kroužek. 

Kroužky budou probíhat v časech školní družiny, tzn. v rozmezí od 13.00 do 16:30 hod. Týdenní  harmonogram a další podrobnosti budou mít děti uvedeny ve svých deníčcích. Svůj konkrétní výběr poté nahlásí třídní učitelce. 

 

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...