Kukačky – 2. číslo

Milé děti,

protože ani na jaře redaktorky z našeho školního časopisu nezahálely, můžeme vám nyní představit druhé číslo KUKAČEK. Pokud jste si ho nestihly přečíst ve svých třídách, můžete nakouknout i přes následující odkaz: Kukačky č. 2

Za naši redakci vám přejeme krásné a hlavně pohodové prázdniny, užívejte si sluníčka, koupání a lenošení. V září se budeme těšit na shledanou 🙂

Markéta Hanzelová a Sylvie Brulíková

Mediální kroužek

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...