Květen už v Syrovicích 🙂

Vážení rodiče, milé děti, 

konečně nastala ta chvíle – 2. 5. 2022 se opět otevřou brány naší školy!

Už žádné dojíždění a jiné komplikace. 
Děti opět usednou do lavic v nově zrekonstruované budově naší školy. 
Tuto slavnostní chvíli rovnou i zaznamenáme u školního focení tříd 🙂 

Těšíte se? My rozhodně ANO 😉 

 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...