Listopadová výzva ze školní družiny 🙂

2. 11. 2020

Naše milé děti,

moc na vás všechny myslíme a pro zabavení (či pro inspiraci) vám posíláme listopadovou „hru“. Můžete si vybrat ze dvou variant 🙂

List s úkoly si prosím vytiskněte, postupně splněné výzvy škrtejte. Jak se uvidíme (a my doufáme, že to bude brzy), popovídáme si společně o tom, co vše jste zažili a jak jste uplynulý čas strávili.

Ještě se vám ozveme!

Hezké listopadové dny přejí

vaše vychovatelky ze ŠD 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...