Lockdown a škola od 1. 3. 2021

28. 2. 2021

Vážení rodiče, milé děti,

podle usnesení vlády ze dne 26. 2. 2021 jsou od pondělí 1. 3. 2021 uzavřeny všechny školy a školky (celý obsah najde ZDE) a to minimálně do 21. 3. 2021. Z toho důvodu přechází i 1. a 2. třídy na distanční výuku, která bude opět probíhat přes microsoft teams. Nejpozději zítra Vás budou paní učitelky kontaktovat obvyklým způsobem, aby výuka mohla opět hladce odstartovat. Prosíme tedy o zvýšenou pozornost vašich emailů nebo zpráv v aplikaci MT.

Připomínáme, že distanční výuka je povinná.
Pokud se žák pravidelné výuky bez omluvy neúčastní, je to bráno jako “neomluvená hodina” se všemi následky. Máte-li problém s připojením, s technikou či čímkoliv jiným, dejte vědět třídní učitelce, případně paní ředitelce. Určitě společně nalezneme pohodový systém pro všechny zúčastněné strany.

Protože je poslední rok v mateřské škole také povinný, budou se online vzdělávat i naši předškoláci 🙂 , a to ve formě pracovních listů, které budou rodičům zasílány emailem. Přesnější informace dostanete brzy od třídních učitelek emailem.

Uzavření se týká i stravování. Z důvodu usnesení o přijetí krizového opatření bude školní kuchyně v době celoškolní distanční výuky uzavřena. Celé usnesení najdete ZDE. Jedná se o bod I./2.

Dovolte nám popřát Vám pevné zdraví a hodně klidu v této těžké době
a budeme se těšit na brzký návrat dětí do školy.

Vedení školy

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...