Lyžařský kurz 2020 – PLATBA

Vážení rodiče,
v těchto dnech vám děti nosí přihlášky na letošní lyžařský kurz.

Zde malé shrnutí, jak zaplatit zálohu:
– závazná záloha je 1.300,- Kč
– platba je nově možná bezhotovostním převodem :

č.ú.: 30015-4055246399/0800
Variabilní symbol: STUPEŇ TŘÍDY*,
a do poznámky uvést LV + jméno a příjmení dítěte

(*např. dítě chodí do 1.A – V.S.: 1)

Platba je možná NEJPOZDĚJI do 29.2.2020.

Pokud by se vyskytl nějaký problém, jsem vám k dipozici bud´na tel: 515 221 148, nebo na emailu: sekretariat@skolasyrovice.cz.

Markéta Hanzelová
Hospodářka školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...