Lyžařský výcvik 2020 – ZRUŠENO

Vážení rodiče,

z důvodu nepříznivých sněhových podmínek se pro letošní rok lyžařský výcvikový kurz v Němčičkách ruší.
V případě, že jste již na účet školy zaplatili zálohu, peníze Vám budou vráceny zpět na účet.

V tuto chvíli se dolaďuje náhradní aktivita, která bude ve stejném termínu i v podobném sportovním duchu.
S podrobnostmi Vás seznámíme v nejbližších dnech.

Děkujeme na pochopení.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...