Lyžařský výcvik 2020 – ZRUŠENO

Vážení rodiče,

z důvodu nepříznivých sněhových podmínek se pro letošní rok lyžařský výcvikový kurz v Němčičkách ruší.
V případě, že jste již na účet školy zaplatili zálohu, peníze Vám budou vráceny zpět na účet.

V tuto chvíli se dolaďuje náhradní aktivita, která bude ve stejném termínu i v podobném sportovním duchu.
S podrobnostmi Vás seznámíme v nejbližších dnech.

Děkujeme na pochopení.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...