Lyžařský výcvik – 26. 2. – 2. 3. 2018

Informace pro PRO RODIČE přímo od TJ SPORT Němčičky

CO SI MŮŽEME PRO DÍTĚ PŮJČIT?
Půjčujeme lyže, boty, lyžařské helmy a hole.
Nepůjčujeme oblečení ani lyžařské brýle.

Půjčovné lyžařského vybavení:

(K)kompletní vybavení (lyže, lyžařské boty,helma) 100 Kč / den
(B)lyžařská obuv 50 Kč / den
(L)lyže 50 Kč / den
(H)helma 30 Kč / den
(O)hole půjčují se dle potřeby

KDY SI MÁME PŘIJÍT PŮJČIT?
Vybavení půjčujeme výhradně v sobotu a neděli, které těsně předchází výcviku – dříve nemáme co půjčovat, vybavení mají půjčené děti z předcházejí školy
Doporučený čas pro vypůjčení po oba dny je od 9:00 do 12:30 z důvodu menšího provozu v půjčovně. V pozdějších časech je třeba počítat s čekací lhůtou i 1 hodinu.

CO MUSÍM MÍT S SEBOU PŘI PŮJČOVÁNÍ?
Při půjčování je nutná přítomnost dítěte, kterému se vybavení půjčuje – měříme, vážíme apod. Doporučujeme vzít s sebou ponožky, ve kterých bude dítě lyžovat – vybereme tak přesněji sedící botu. Současně doporučujeme mít s sebou kuklu nebo jen tenkou čepici pro zkoušení helmy, žádný kulich s bambulí se do helmy nevejde.
Pokud má dítě vlastní boty/lyže a bude tak půjčovat jen část výzbroje, je pro přípravu půjčovaného kusu nutné vlastní vybavení přinést s sebou.

LZE PŮJČENÍ PŘEDEM REZERVOVAT?
Vybavení není možné rezervovat předem ani telefonicky ani mailem, vše řešíme na místě.

CO SE ZAPŮJČENÝM VYBAVENÍM?
Zapůjčené vybavení zůstává v půjčovně, vše připravené si vyzvedne dítě v pondělí před zahájením vlastní výuky.
Veškeré vybavení zůstává po celý týden v úschovně areálu, v pátek děti vše vrací do půjčovny hromadně (a to všechny zapůjčené kusy současně).

JAK ZAPLATÍME?
Platba za půjčované vybavení se řeší prostřednictvím školy vždy v pátek při skončení výuky – seznamy s cenami půjčovného obdrží učitelé dle skutečnosti a o částce k úhradě informují rodiče v průběhu výukového týdne. Sdělenou částku je tak nutné doručit učitelům nejpozději v pátek před odjezdem dětí na výcvik.

A ještě několik dobrých rad a doporučení:
Při přípravě oblečení pro děti na výcvik mějte na paměti, že Vaše ratolest se bude celou dobu hýbat a ne sedět na sněhu. Dejte proto dětem raději několik tenčích vrstev, aby si je mohly sundat.
Přibalte dětem minimálně náhradní rukavice a ponožky. V případě zhoršeného počasí i další oblečení.
Nedávejte dětem šálu, jedná se o nebezpečnou část oblečení, při jejím rozvázání může dojít k uškrcení. Existuje velké množství vhodnějších doplňků – rolák, návlek na krk, apod.
Podepište dětem jejich věci a seznamte je s tím, co jim balíte – nebude tak docházet k nechtěným záměnám – ani instruktoři, ani učitelé nemůžou zkontrolovat vždy všechny věci všech dětí.
Věci dětem balte do jednoho prostorného batůžku nebo tašky, které lze zavřít. Náhradní oblečení tak s menší pravděpodobností někde vytratí a ještě zbude dost prostoru na případně sundané svršky za teplejšího počasí.
Děkujeme za spolupráci.
zaměstnanci a instruktoři TJ SPORT Němčičky, z.s.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...