Slíbili jsme vám další zprávy z fotbalového hřiště a jsou tady! V úterý 21. 4. 2026 vyběhli do boje o prestižní pohár i naši starší žáci ze 4. a 5. tříd. Atmosféra byla napínavá a očekávání veliká. Naši starší reprezentanti předvedli na hřišti neuvěřitelný zápal a bojovali o každý metr trávníku. Po sérii náročných zápasů v silně obsazeném regionálním kole jsme nakonec vybojovali opět krásné 4. místo. I když nás kousek štěstí dělil od medailových pozic, odcházíme se vztyčenou hlavou.
A na závěr bychom chtěli vyzdvihnout ještě naše tajná želízka v ohni, která sice neběhala po hřišti, ale bez nich by to nešlo. Obrovské poděkování patří dvěma tatínkům – panu Romanu Cechmeistrovi a panu Martinu Hrušatovi. Právě oni se letos ujali trenérské taktovky, věnovali klukům svůj čas a energii a pomohli jim se na hřišti sehrát v jeden fungující tým. Bez jejich podpory a rad z lavičky by byl sportovní zážitek dětí poloviční. Děkujeme, že pomáháte budovat náš školní tým!
Gratulujeme celému týmu ke skvělé reprezentaci a děkujeme všem fanouškům za podporu!














