Mediální kroužek a školní časopis

Milé děti,

určitě jste si všimly, že ještě před Velikonocemi se u nás ve škole doslova vylíhl nový školní časopis – ŠKOLNÍ KUKAČKY.

Je to společná práce dětí z mediálního kroužku, které pro vás připravily pár zajímavých rozhovorů a reportáží ze školních akcí. Pro nejmenší čtenáře vytvořily originální malované čtení a pro zábavu komiks či strašidelné bludiště. 
Časopis bude vycházet sice občasně, ale můžeme vám za redakci slíbit, že se s každým číslem budete mít na co těšit. 🙂 
Kdo se ve škole ještě nestihl do aktuálního vydání podívat ve své třídě či školní knihovně, můžete kouknout zde: Školní Kukačky č1

Přejeme příjemnou zábavu 🙂

  

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...