Nabídka PPP Brno – rozvojová skupina

Informace pro rodiče dětí 4. a 5. tříd

Máte doma impulzivní dítě, kterému se ve vztazích a ve škole příliš nedaří?
Má potíže v kolektivu dětí se prosadit?
Nerozumí si s ostatními kamarády a nedaří se mu získat kamarády nové?
Reaguje přehnaně na určité podněty?
Snaží se získat si pozornost ostatních nevhodnými způsoby?

Zkuste využít nabídky PPP Brno, Sládkova 45, kde mohou děti v nabízeném programu poznat nové kamarády, lépe poznat samy sebe, naučit se zvládat své emoce a řešit situace, se kterými si doposud nevědělo rady, zažít pocit přijetí…
více informací zde: Puzzle 2023 (1)

metodik prevence B. Procházková

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...