Vánoční focení v ZŠ

Vážení rodiče, 
i letos máme pro Vás nabídku Vánočního focení, které proběhne dne 25.11.2021:

  • od 8.00 hod. v Želešicích
  • od 10.00  hod. v Syrovicích.

Budete mít na výběr ze dvou sad. Jedna celá sada stojí 300,- Kč. 
Začátkem listopadu děti obdrží od svých třídních učitelek letáček s možností výběru, kde kde budete moci zatrhnout, o kterou sadu máte zájem.  

 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...