Návrat do školy – 30. 11.

24. 11. 2020

Od pondělí 30. 11. 2020 se nám konečně vrací všechny děti do školy! 🙂

Na děti se moc těšíme, i když musí být provoz školy i vyučování přizpůsobeny veškerým nařízením MŠMT.

Co to pro děti znamená?
– Musí se dodržovat homogenita třídy – tzn. děti se nesmí míchat s jinými třídami, a to ani na obědě, ani v družině.
– Po celou dobu musí děti mít roušku na obličeji – proto je nutné, aby děti měly s sebou minimálně 1 náhradní roušku.
– Stále nebude probíhat tělocvik a hudební výchova. Program těchto hodin bude zaměřen na doučování nedostatků, způsobených distanční výukou.
– Jelikož je doporučováno během dne zařadit více pobytu žáků na čerstvém vzduchu, bude se i naše škola snažit tomuto přizpůsobit, pokud to počasí dovolí.

Školní jídelna:
– Všechny děti, které se stravují ve školní jídelně, jsou automaticky k pondělnímu obědu přihlášeny. Odhlašování obědů funguje standardním způsobem (SMS, email, online).

Družina:
– Funguje ranní i odpolední provoz ve standardním režimu. Prosíme o vybavení dětí náhradním oblečení na ven. Nejlépe nepromokavé s vhodnou obuví, které si mohou zamazat.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...