Návrat do školy – 30. 11.

24. 11. 2020

Od pondělí 30. 11. 2020 se nám konečně vrací všechny děti do školy! 🙂

Na děti se moc těšíme, i když musí být provoz školy i vyučování přizpůsobeny veškerým nařízením MŠMT.

Co to pro děti znamená?
– Musí se dodržovat homogenita třídy – tzn. děti se nesmí míchat s jinými třídami, a to ani na obědě, ani v družině.
– Po celou dobu musí děti mít roušku na obličeji – proto je nutné, aby děti měly s sebou minimálně 1 náhradní roušku.
– Stále nebude probíhat tělocvik a hudební výchova. Program těchto hodin bude zaměřen na doučování nedostatků, způsobených distanční výukou.
– Jelikož je doporučováno během dne zařadit více pobytu žáků na čerstvém vzduchu, bude se i naše škola snažit tomuto přizpůsobit, pokud to počasí dovolí.

Školní jídelna:
– Všechny děti, které se stravují ve školní jídelně, jsou automaticky k pondělnímu obědu přihlášeny. Odhlašování obědů funguje standardním způsobem (SMS, email, online).

Družina:
– Funguje ranní i odpolední provoz ve standardním režimu. Prosíme o vybavení dětí náhradním oblečení na ven. Nejlépe nepromokavé s vhodnou obuví, které si mohou zamazat.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...