Návrat předškoláků od 12. 4.

6. 4. 2021

Vážení rodiče,

dle dostupných informací z dnešního dne se od pondělí 12. 4. 2021 mohou děti vrátit do školky.
Jde ovšem jen o předškoláky.

Děti, kterých se to týká, budou automaticky přihlášeny ke stravě.
V případě změny z vaší strany se hlaste neprodleně vedoucí školní kuchyně paní Fialové, a to za pomocí SMS nebo e-mailem.

Podrobnější informace k provozu tříd vám upřesníme do konce tohoto týdne.
Pokud nastanou v rozhodnutí vlády ohledně nástupu dětí do školky do pondělí ještě změny, budeme vás neprodleně kontaktovat.

Děkujeme za pochopení

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...