Návrat předškoláků od 12. 4.

6. 4. 2021

Vážení rodiče,

dle dostupných informací z dnešního dne se od pondělí 12. 4. 2021 mohou děti vrátit do školky.
Jde ovšem jen o předškoláky.

Děti, kterých se to týká, budou automaticky přihlášeny ke stravě.
V případě změny z vaší strany se hlaste neprodleně vedoucí školní kuchyně paní Fialové, a to za pomocí SMS nebo e-mailem.

Podrobnější informace k provozu tříd vám upřesníme do konce tohoto týdne.
Pokud nastanou v rozhodnutí vlády ohledně nástupu dětí do školky do pondělí ještě změny, budeme vás neprodleně kontaktovat.

Děkujeme za pochopení

Fotogalerie MŠ

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...