Návštěva hasičské zbrojnice

V rámci preventivního programu proběhla v pátek 2. listopadu akce, kdy žáci prvních a druhých ročníků zašli na prohlídku hasičské zbrojnice.

Nejprve byli žáci seznámeni se základním posláním hasičů. Poté následovalo promítání fotografií a videí, které se týkaly práce hasičů a dalších záchranných složek, Žáci si i připomněli důležitá telefonní čísla. Následovala ukázka hasičské zásahové výzbroje. Po teoretickém úvodu přišla pro žáky ta zábavnější část – ukázka hasičských vozidel. Žáci si mohli vše prohlédnout jak z venku tak i zevnitř aut.

Beseda se žákům velice líbila, poznali jak je práce hasičů důležitá, zodpovědná ale i nebezpečná. Jak praví přísloví – oheň je dobrý sluha, ale zlý pán.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...