Návštěva hasičské zbrojnice

V rámci preventivního programu proběhla v pátek 2. listopadu akce, kdy žáci prvních a druhých ročníků zašli na prohlídku hasičské zbrojnice.

Nejprve byli žáci seznámeni se základním posláním hasičů. Poté následovalo promítání fotografií a videí, které se týkaly práce hasičů a dalších záchranných složek, Žáci si i připomněli důležitá telefonní čísla. Následovala ukázka hasičské zásahové výzbroje. Po teoretickém úvodu přišla pro žáky ta zábavnější část – ukázka hasičských vozidel. Žáci si mohli vše prohlédnout jak z venku tak i zevnitř aut.

Beseda se žákům velice líbila, poznali jak je práce hasičů důležitá, zodpovědná ale i nebezpečná. Jak praví přísloví – oheň je dobrý sluha, ale zlý pán.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...