Návštěva hasičské zbrojnice

V rámci preventivního programu proběhla v pátek 2. listopadu akce, kdy žáci prvních a druhých ročníků zašli na prohlídku hasičské zbrojnice.

Nejprve byli žáci seznámeni se základním posláním hasičů. Poté následovalo promítání fotografií a videí, které se týkaly práce hasičů a dalších záchranných složek, Žáci si i připomněli důležitá telefonní čísla. Následovala ukázka hasičské zásahové výzbroje. Po teoretickém úvodu přišla pro žáky ta zábavnější část – ukázka hasičských vozidel. Žáci si mohli vše prohlédnout jak z venku tak i zevnitř aut.

Beseda se žákům velice líbila, poznali jak je práce hasičů důležitá, zodpovědná ale i nebezpečná. Jak praví přísloví – oheň je dobrý sluha, ale zlý pán.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...